pishtol me air

Shitet nga: mustafa 29 Sht 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes pishtolen me air si dhe shum vegla te tjera per mekanik per me teper telefononi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim