pishtol per ngjyrosjen e makinave

Shitet nga: mustafa 29 Sht 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pishtol e perdorur per ngjyrosjen e makinave....dhe shum vegla te tjera per mekanik dhe llaker pper me teper telefononi ne numrin me siper
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim