pomp per fuqi (bure) te vajit

Shitet nga: mustafa 29 Sht 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes pompen e pa perduru per bure te vajit ...dhe shum vegla te tjera per mekanik per me teper telefononi ne numrin e me siperm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim