qels me qekertalk

Shitet nga: mustafa 18 Tet 01:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Qels me qekerrtalk dhe shum vegal te tjera per mekanik dhe llaker
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim