sajll shtrenguse

Shitet nga: mustafa 18 Tet 01:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sajll shtrenguse dhe shum mjete te tjera per mekanik dhe llaker per me teper telefonin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim