set veglash me qant lekure

Shitet nga: mustafa 18 Tet 00:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Set veglash me qant lekure dhe shum te tjera per auto mekanik dhe llaker per me teper telefonin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim