vinç 1000kg

Shitet nga: mustafa 29 Sht 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes vinqin e aft per te ngritur 1000kg dhe shum vegla per mekanin per me teper telefonin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim