Skoda fabia benzin -04

Shitet nga: shkoda 16 Sht 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Fabia
shes shkoda fabia 1.2 benzin i ardhur prej gjermanis vit 2004 me klim funksionale A/C n gjendje shum t mir qmimi fiks, timoni me lift goma treja centrall abs airbeg fort n gjendje t mir qmimi fiks 1400 ma lir s vjen deri n tabela bahet 1230 euro afersisht. karrika t reja qmimi i padiskutushem muni n viber me shkrujt +37745602484 dhe 049628790 tregtar nuk jam, vetura osht tip top nuk ka sen qe si punon

vrejtje vetura gjendet 15 km nga prishtina.

tag golf mercedes polo opel bmw golf golf golf pasat vetura makina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim