Skoda Octavia 2.0 TDI -05 ndrrim me Pikap Caddy

Shitet nga: Ermal 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Octavia
Shitet Skoda Octavia 2.0 TDI me 6 shpejtesi. Vetura eshte e sapoardhuar nga Zvicrra dhe e regjistruar ne KS (regjistrim valid deri me 10.2016). Eshte ne gjendje te rregullt pa asnje gervishje ose problem, me te gjitha servisimet e kryera dhe me liber te servisit.

Boj ndrrim me Pikap Caddy .

Karakterisitkat Tjera :
Skoda Octavia 2.0 TDI
Ngjyra : E bardhe
Transmetuesi : Manual - 6 shpejtesi
Shpenzimet Mesatare : 5.2 L/100km
Viti i Prodhimit : 2005
Regjistrim deri me : 10.2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim