Skoda Octavia 2.0 TDI 6 shpejtesi

Shitet nga: Doni 29 Nën 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Octavia
Marka : Skoda.
Tipi : Octavia.
Viti i Prodhimit : 2005.
Lloji i Motorit : 2.0 TDI.
KM te kaluara : 248292 (te garantuara)
Klima :KLIMATORNIK - dy zonale

Vetura eshte e importuar nga Zvicra e doganuar dhe e regjistruar ne Kosove para 1 muji. Vetura eshte ne gjendje shume te mire me te gjitha serviset e kryera me rregull.

tel : 049-655-292
viber : 045-232-793
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim