Skoda octavia 1.9 tdi automatik -04

Shitet nga: Ekremi 25 Jan 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Octavia
Opcionet regjistrimi pare ne kosov prej zvicrre automatik niqin perqinde funksional
Navigacion te madhe
Klimatronik dy zonale
Bordkompjuter
Tempomat
Komanda ne timon
Karrikat me nxemje
Esp
Airbaga
Abs
Xhamat elektronik para mrapa
Pasqyret elektronike me nxemje
Fellne me goms te reja
Vetura eshte ne gjendje shume te mir ne qdo aspekt dhe shume e mirmbajtne
Vetura nuk eshte hipotek perkthimi meniher
Mundesi ndrrimi


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim