U shit

Shitet nga: sadulla 11 Mar 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Octavia
Shes shkoda oktavia ne gjendje shume te mire.
1.9 TDI
fellne extra
regjistrim 10 muaj
klim
enterier extra
goma te reja etj.
shitet urgjent !
cmim i lire. ndrrim i mundshem
viber +37744800076 dhe
045147147
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim