Skoda Yeti Automatik

Shitet nga: Artan 24 Maj 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 317 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 600 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Yeti
Shes Skoda Yeti 1.2 TSI DSG ne gjednje perfekte dhe i mirembajtun 100% ne servis te autorizuar, Km origjinal 102 mije, te gjitha serviset e kryera dhe as edhe nje Cent nuk ka nevoj per investime, Goma te reja te veres dhe te Dimrit 2018, ngjyra e Hirit metalike, CD MP3 lexues, ulset e para me rregullim te lartesis, ulset e pasme me ndarje, tregues te shtypjes se gomave, Xhamat e pasem te erresuar fabrikisht, fellnet e aluminit 16-she, senzora prapa, pasqyra e mbrendshme me kunderterrim automatik, senzori i shiut, Etj... ndrrime nuk baj vetem per shitje eshte.
Shpenzimet:
≈ 6,6 l/100km (Mesatarja)
≈ 8,0 l/100km (Qytet)
≈ 5,8 l/100km (Jashte qytetit)
Kontaktoni per ta pa veturen 044136434 Artani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim