*** Peugeot 307 SW 2.0 HDI 2003 -03

Shitet nga: peugeot 30 Krr 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 150 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet vetura:

Tipi: Peugeot 307 SW ( Karavan )
Kapaciteti 2.0 HDI
Lenda diegese : Diesel
Rexhistrim deri me 02.12.2015
Gomat e reja SAVA te vendosura me 08.11.2014
Fulle Panoramë
Klimë
Dritaret elektronike
Pasqyrat elektronike
5 ulese
Servisin e kryer 25.02.2015
Regllazhe
Radio me CD
ABS
ESP
Mbyllje me centralle
Senzora te shiut
Senzora te dritave


Vetura eshte ne gjendje shume te rregullt dhe nuk eshte e maskuar, per cdo gje ju garantojm pasi qe eshte veture familjare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim