....U Shittt

Shitet nga: 049568247 15 Pri 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Pezho 307 Hdi
* Viti i Prodhimit 20.12.2006
* Regjistrim ka 7 Muj
* Klim
*Airbeg
* Esp
* Shpenzimet 4.2 100 Km rrug te qel
* Shpenzimet Lokal 5 L 100 KM
* Fellne si Dhe Goma te Mira
* Vlen te Ceket Vetura Nuk Osht Hiptek
* Vetura osht ne Gjendje Shum te Mir Teknike si dhe Optike
Per Ma Shum Info Kontaktoni ne keta nr. 044-500396 ose 049-568247Mundesi Ndrrimi Golf . Golf 2. Golf 3. Golf 4. Golf 5. Pasat . Passat 2. Passat 3. Passat 4. Bora . Polo . Audi 80. Audi b4. Audi A2. Audi a3. Audi a4. audi . Mercedes 190. Mercedes A150. Mercedes a160. Mercedes a 170. Fiat Punto. Ford Fiesta. Ford Fokus. Renault Clio. Renault megano. Pezho 206. Pezho 207. Pezho 306. pezho. Opel Vectra. Megane. Opel Astra. Opel Corsa . Opel Zafira. Mini cuper. Smart. Bmw. audi. mercedes. opel. renault. citroen c1. Citroen c3. opel Agila. hyundi. pikap. Lupo. korsa. kadet...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim