Mercedes E 270 Diesel Me Nxemje Qendrore -00

Shitet nga: Sami 04 Gsh 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Mercedes E 270 CDI. Eshte i ardhur nga Zvicrra ne gjendje te rregullt, i bere servis. Ka klime dhe nxemnje qendrore i shkrin ngricat me programim automatik kunder dimrit. Gomat i ka te reja te veres me bandash te aluminit. Mbrenda eshte i rujten. Libren e serivisit nuk e ka. Eshte i pa doganuar. Te interesuarit munden me ardh me pa dhe me provu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim