Flm merr jep u shiiiitttt. Audi A3 -06

Shitet nga: ------ 17 Shk 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes audi A3 sport back 4 dyr e sapo ardhur 4 dyr fellne 17 ngjyr te kalter metalice shum te bukur ne gjendje jashtzakonisht te mir teknike dhe optike servisi i kryer komplet kilometra te garantuara per me shum na kontaktoni ne nr e telit 044 73 72 70 e pa doganuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim