- GOLF 2 u shitt

Shitet nga: dardan 02 Gsh 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES GOLF 2 1.6 TURBO DIZELL 51 KW
MOTORRIN E KA SHUM NE GJENDJE TE MIR
VITI I PRODHIMIT : FUND 89
FABRIKISHT DIZELL PREJ FABRIKE
I RIGJISTRUAR NE RKS : 20.06.2015

I SERVISUAR KOMPLET BATERIN ERE ,NUK NIHET KERKUN OSHT TIP-TOP
NE POSEDIM TE NJE PRONARI QE 10 VITE
NEMER TEMIN - HIPOTEK NUK ESHT DHE SKA QEN KURR

EKSTRA KA :

HIDROLIK
CENTRALL
5 SHPEJSI
SHIBER
KUK TERHEQESE
GOMAT SHUM TE MIRA
BATERIN E RE ME 2 VITE GARANCION
RADIO ,ETJ

PRES BLERS SERIOZ
NA KN NE NR.
TEL.044295450
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim