SHITET ose NDERROHET BMW 330 D E46

Shitet nga: Burim 25 Shk 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Bmw E46 330 dizel ne gjendje te rregullt teknike dhe optike i regjistruar ne RKS deri me muajin 7 te 2015 nderruesi Automatik-Tiptronik me pull Sport karrikat lekur me nxemje senzora parkingu+ senzora parkingu dhe me pulla ne timon po ashtu ka edhe tempomat 4 xhamat me rrym pasqyret me rrym Vetura oshte Full ekstra.
Ndrroj me VW Golf 5 2.0 dizel vitit 2004 ose me Mercedes C-klas vitit 2003 ose me Mercedes E-klas 270 vitit 2003.


Me Respekt per ket Bmw se oshte e Bukur siq shiehet edhe ne foto edhe perkthimi behet me nje her ne Blers
pres blers qe e dojn me Zemer BMW.

SMS nuk kthej na kuptoni

pres blers serioz per ket vetur

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim