Audi A2, 1.4 Benzin, viti 2000, klimatronic, -00

Shitet nga: Albani 23 Jan 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR   4 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Audi A2, klmimatronik, gjamat elektronik, shume e rujtne,interieri drap(e bardh), vetem 209 mi te kalume, me liber servisi,
shitet me dy pal goma te veres dhe dimrit te reja, e regjistruar! e pershtatshme per femra
kontakt: 044 444 221
viber: +37744 444 221
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim