Auto klima bejm mbushjen 20euro

Shitet nga: xheza 24 Krr 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
BEJM MBUSHJEN E AUTO KLIMAVE VETEM 20EURO MBUSHJA DHE DETEKTIMI
PER PROBLEME TE TJERA SIPAS MARVESHJES

PUNOJM PREJ TE HENES DERI TE EJTEN DITA TJERA NUK JEMI DHE ORARI PREJ ORES 17:00 DERI NE
OREN 22:00

PER ME SHUM INFORMACIONE LAJ NE TELEFON OSE PER MES EMAILIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim