Fiat Grande Punto -08

Shitet nga: Shitesi 16 Shk 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 111 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet vetura FIat Grande Punto 1.3 JTD Diesel, e prodhuar ne muajin e 11-te te vitit 2008-te.

Vetura eshte ne gjendje jashtezakonisht te mire,

Vetura ka shpenzime jashtezakonisht te vogla, me pak se 5 L/ 100 KM.

Vetura ka sistem te kompletuar komunikimi per telefon, timonin City, dritaret elektire, ABS, Air Bag dhe shume lehtesi tjera per vozitje.

Sic shihet edhe ne foto, vetura ka edhe dukje shume te bukur dhe eshte teper e ruajtur, sapo i eshte kryer komplet servisimi, prandaj nuk ka nevoje per as edhe nje euro investim shtese. Ka librin origjinal te servisit me vula dhe nenshkrime per cdo servisim, kurse per Kilometra garantoj qe nuk ka asnje te kthyer, mund ta vertetojme pa asnje problem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim