Ford Fiesta -91

Shitet nga: Gzim 26 Mar 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Ford Fiesta 1.1 benzin,ka 3 dyer,ngjyre e zeze viti i prodhimit 1991 Ka regjistrim deri ne muajin e 9.
Shpenzimet shum te vogla,dhe ne gjendje shum te mir
Perkthimi ne emer te blersit behet menjeher
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim