Ford me friz -01

Shitet nga: dardan 19 Shk 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Desha t'ju tregoj qe automjeti per momentin gjindet ne gjermani por per shkak qe skam shum kohe te mirem per shitje me te i kam vetem 3 dit pushim e postova, te interesuarit mundeni ta leni numrin e telefonit ne kete numer 044-104-252 dhe si te hy ne ks ju telefonoi data qe mendoj te vi eshte 23.02.2015. Flm per mirkupti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim