Ford mondeo -02

Shitet nga: tafa 09 Mar 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Prishtinë
FORD MONDEO 1.8 benzin.
vetura posedon : , radio CD,alarm, klim,karikat lekur, dy par goma alu fellne 17 col. dhe te thjeshta,qelja dhe mbyllja e xhamave me tele.dir.karikat dhe pasqyra levizin me motor. etj etj.....fordi eshte ne RKS i qregjistruar prej 11/2013vj. Volanin e ka ne ane te djathet.
Llamelen e ka te dobet seti komplet i ri kushton 120eu

Motori punon perfekt.
qmimi esht i diskutushem,
thir te bajme pazar.........flm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim