GOLF 5 Metalik i Vitit 2008 -08

Shitet nga: Bekim 27 Mar 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Golf-i eshte i bler ne vitin 2009 i ri ne Porshe Kosova,
Data baza e tij me te gjitha te dhenat (servisimet e rregullta, ndrrimi i rripit te dhemzorit, si dhe te gjitha informatat tjera) garantohen me Liber.Ka goma te reja dimri dhe regjistrim deri ne fund te vitit 2015. Eshte ne gjendje perfekte.

Kontakt: 044158911, 049770410
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim