Golf 2 Diesel -88

Shitet nga: naser 17 Pri 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes veturen Golf 2
1.4 Diesel , motorrin e ka te Pollos

Regjistrim deri 05.05.2015

Vetura o ne gjendje shum te mir si ne motor ashtu edhe karoseri
hargjimet i ka shum te vogla..

Karrikat i ka te golf 3 esht konfor dhe shum irujtun..

nr 044 374 476
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim