Goma te Veres Good Year 235/50/19 -13

Shitet nga: Labi 17 Pri 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten Goma te Veres shume pak te perdoruna 235/50/19 Good Year
Gomat Gjenden ne Euro Goma dhe jane vetem 5000 km te perdoruna.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim