Isuzu -97

Shitet nga: klinton 05 Shk 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Isuzu 3.1 Nafte vitprodhimi 97 n gjendje shume te mire i ardhur nga anglia me letra angleze ne gjendje shume te mire motorike dhe e mbajtur mire Makina shitet per arsye Emigrimi
Cmimi 1.800 Euro i 4×4 Diskutushem
Te interesuarit tw na konktaktojne ne numrin e celularit 355692182423 Ose ne Gmail:Klintontahiraj@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim