Lupo 1.0 cmimi sipas marreveshjes -99

Shitet nga: Amor 25 Mar 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Lupo 1.0 benzin ne gjendje te mire teknike dhe optike. Tabela RKS regjistrim deri 07/2015. Per ta shiqu veturen vetem pas ores 16.00
bleres srioz,SMS mos dergoni se nuk ju pergjigjem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim