Mercedes 190 2.3 benzin +plin viti 88 muj 11

Shitet nga: sadik 30 Gsh 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES VETUREN E TIPIT MERCEDES 190 . 2.3 ,VETURA ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT ,KA REGJISTRIM deri uj e mesi i tetorit 2015
ESHTE ME LENDE DJEGESE BENZIN DHE PLIN DHE PUNON NE MENYRE PERFEKTE .QMIMI SIPAS MARREVESHJES .VETURA ESHTE NE PRISHTINE DHE MUINDE TA VIZITONI PAS KONTAKTIT NE TELEFON 044 141-499,
1.alarm
1gjamat elektrike
3.a d s
4drita te mjeglles
5tavani ne dy pozicione elektro
6. centrall
qmimi 1600 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim