Mercedes 190 Dizell 1.9 Ushit e gzoft pronari i..

Shitet nga: Mehmeti 15 Mar 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes mercedesin 190 Dizell 1.9 ,viti 90 tesh,regjistrim 10 shkurt 2016,vetura esht Dizell fabrikisht vetura ka centrall me digitron,alarm,hidroulik,muzik te mir goma te mira,uljen e ndrrune,batari te mir, etj,vetura esht edhe mbrenda e rujtur edhe jasht,ne tersi esht ne gjendje te mir,motorrin e ka ne gjendje shum te mir dhe me hargjime te vogla maksimumiii 6 litrane 100kl,vetura NUK esht hipotek,viber ne vala 045 254 627,049 219 613.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim