Mercedes A-classe-170- DIESEL, 2003

Shitet nga: Avni Rexha 12 Mar 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Mercedes Benz A classe 1.7 CDI Diesel Avantgarde,
Viti i prodhimit 2003,
ka 220.00 km te garantuara me liber servisi.
Te gjitha serviset i ka te kryera
Automjeti eshte ne gjendje shume te mire teknike.

E kam blere ne Gjermoni dhe eshte vozitur vetem nga une.

Eshte i regjistruar per here te pare ne Kosove ne vitin 2012.
Posedon regjistrim deri me date 15.11.2015.

-ABS
-ASR
-ESP
-AIR BAG
-HIDROLIK
-KLIMA
-Central per mbyllje automatike
-Pasqyre me rryme dhe nxemje
-Liber servisi me klm te garantuara
-Goma te reja dimri me fellne alumini
-Child locks etj

- Per informata te me hollsishme kontaktoni ne numrin 044- 341 -181.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim