Mercedes C 220 -01

Shitet nga: xx 03 Mar 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Vetura Mercedes C 220 Vetura esht i doganuar dhe e ka kryer homologimin .vetura eshte ne gjendje shum te mire


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim