Opel Astra 1.8 b+plin ne dizne -99

Shitet nga: astra 19 Mar 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet astra 1.8 benzin plin ne dizne ne gjendje te rregullt goma te dimrit +fellne,abs,cd,pasqyret dhe xhamet me rrym, klim.rks 1 vit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim