Opel Zafira 2.0 Diesel 2004 -04

Shitet nga: Zafira 27 Shk 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Urgjentisht shitet Opel Zafira motorri 2.0 Dizel viti i prodhimit 2004, me klime, regjistrim deri ne Dhjetor 2015, goma te dimrit, centrall, Radio CD dhe 7 ulese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim