Peugeot 206 1.4 HDI -06 URGJENT!

Shitet nga: Peugeot 15 Mar 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesim Peugeot / Pezho 206 1.4 hdi (Dizell) viti i prodhimit 2006.
Vetura ka keto karakteristika:

- Ngjyra metalike
- Radio CD
- KLIMA A/C Funksionale
- Goma te reja te dimrit M+S
- Xhamat Elektrik
- Mbyllje qendrore me teledirigjim
- Timon Servo
- Airbag x4
- ABS

Vetura eshte ne gjendje perfekte teknike dhe optike, shume e ruajtur si ne karoseri poashtu edhe ne enterier,
Motor shume ekonomik, shpenzimet ne lokal 5.5l/100 km kurse ne rruge te hapur 4l/100 km.
Vetura ka regjistrim deri ne Gusht 2015.
Verejtje: Ne libreze vetura eshte e regjistruar me 2 ulese.

Sipas marreveshjes mund te bejme ndrrim edhe me veture me te lire ose me te shtrenjte, me vetura si VW Golf, Passat, Audi, Mercedes, BMW, Renault, Skoda (Shkoda) Etj.

Per me shume info. na kontaktoni ne nr. 044678348.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim