Peugeot 605 benzin -91

Shitet nga: fitim 05 Pri 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes apo ndrroj pezho 605 1.8 benzin viti 91 rks i skaduar ,me klim gjamat me pull elektronik me kod etj,,,ndrroj me bmw delfin etjj golf 3 etj.. Tel.dhe viber 049 353 648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim