Toyota Auris 2.0 -09 ESHTE SHITUR

Shitet nga: AURIS 03 Mar 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Prishtinë
TOYOTA AURIS 2.0 D-4D LUNA

I blere me kilometrazhe zero ne vitin 2009 ne AUTOTRADE dhe i vozitur deri me tani vetem nga bleresi i pare dhe i servisuar vetem tek servisi i autorizuar i Toyotes.

Eshte ne gjendje shume te mire. Ka te kaluara nen 30,000 km. Disqet e frenave te ndrruara dhe bateria e ndrruar rishtazi (2014). Ka zingjir ne vend te rripit ('kaishit') keshtu qe nuk ka nevoje te brengoseni kur duhet bere ndrrimi! Sigurimi/regjistrimi vlen deri ne korrik 2015. Ne oferte hyjn edhe kater goma te reja te veres dhe fellnet e aluminit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim