URGJENT SHITET GOLF 4 1.9 TDI SHUM NE GJENDJE T..

Shitet nga: 044 259 715 08 Shk 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
GOLF 4 1.9 TDI REGJISTRIM RKS 9 MUAJ KLIM ABS CENTRALL TE GJITHA NE FUNKSION SHUM NE GJENDJE TE MIRE NUK ESHTE HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJEHER 044 259 715
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim