VW Caddy 1.9 TDI -06

Shitet nga: Mentor 22 Pri 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet VW Caddy 1.9 tdi i doganuar dhe regjistruar me daten 08.04.15 . Posedon central , kasetofon , sensor parkimi .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim