VW T5 -03

Shitet nga: Shitesi 27 Pri 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Kombi, Transporter VW T5, ne gjendje jashtezakonisht te mire, i sapo importuar nga Danimarka dhe me nje vit regjistrim ne RKS. Kombi eshte teper i ruajtur si ne pjesen e brendshme ashtu eshte ne ate per ngarkese dhe nuk i mungon asgje.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim