VW TIGUAN 2.0 TDI SPORT STYLE -11

Shitet nga: Cana 04 Shk 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 200 EUR

Komuna: Prishtinë
VW TIGUAN 2.0 tdi, GSD , AUTOMATIK SPORT STYLE
4x4, PANORAMA, etj
I REGJISTRUAR DHE KASKO I SIGURUAR.
I GARAZHUAR DHE PRONARI I VETEM.
ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE DHE ME VETEM 57000 km TE KALUARA
044122250 dhe viber
NE OFERTE PERFSHIHEN EDHE 4 GOMA TE KESAJ VETURE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim