cadillac cabriolet 1972 I SHKELQYSHME DARSMA

Shitet nga: bashkim 12 Krr 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
ME. TEPER JAM I INTERESUAR QE TE JAP ME QERA PER SPOTE TE MUZIKANTVE TON TE
MIRNJOHUR OSE NDRRIM ME NDONJE BANES OSE TRULL NE PRISHTIN
NORMAL SHJTOJ DHE PARE MVARET PREJ BANESE OSE TRULLI

KEMI DHE 5 VETURA TJERA CLASICE

Vetura gjindet ne kosove dhe esht ne gjendje te shkelqyshme .
ben pjes ne veturat e veqanta te asaj koh dhe esht e prodhume per gjera te veqanta
me se mirti mund te flasin fotot e me mir se ato
mund ta shiheni .
ndrim i mundshem me teper mund te na kontaktoni ne ket numer044-377-234 BASHKIMI OSE 001-631-639-4951 CELULAR OSE VIBER BASHKIM ,trull si dhe -banes prishtin ose fush kosov
JU LUS QE TE LAJMROHEN VETEM BLERSA SERJOZ JU FALENDEROJ PER MIRKUPTIM
ose lavdimi 045-579-540
Pasat , Audi , BMW , Maqin , Parket , ps4 , iphone 4s , iphone 4 , iphone 5 , iphone 5s , iphone 5c , iphone , ipod , ipod touch , ipod 3g , Ford , mercedes , fellne , goma te dimrit , goma , m3 , m5 , m6 , opel , parket , laminat , aparat , canon , samsung , samsung galaxy s4 , samsung galaxy s3 , samsung galaxy s2 , samsung galaxy pocket , ps3 , ps2 , kamin , tavolin , bicikell , mondial , skuter , kauqa , maqina , dyer , telefon , touch , perde , top , pajisje per pun , pajisje , pun , kerr , taxi , kompjuter ,lloptop , maus , tastier , bredh , golf dysh , golf 2sh , golf , golf 5 , ipad , ferrari , makin , shtepi , banes , truall , ruter , televizor , tv , soni , cd-ja , cd per soni , dritare,vw , t4 auto larje . autolarje . parking . iphone garazh lokal lokale maqin market vetur pikap vw t4 kombi furgon transporter lavatriqe citroen seat pasat audi shpi banes gur pare goma fellne ..Audi A1, Audi A2, Audi a3 , Audi a4, Audi a5, Audi a6,Audi a7 ,Audi a8, Audi q7,Audi q5,Audi Q3 Audi R8 ,Bmw 530,Bmw 730,Bmw x5 , Bmw x3, Bmw Delfin ,Golf 1, Golf 2 , Golf 3, Golf 4 ,Golf 5 , Golf 5 Plus, Golf 6 , Golf 7 , Mercedes C 220 , Mercedes E 220 , Mercedes E 270, Mercedes E 280 , Mercedes E 320 , Mercedes ML ,ML , Nissan , Peugeot , Chevrolete, Citroen C1 , Citroen C2 , Citroen C3 , Citroen C4 ,Citroen C5, Sprinter ,Scania , Vito , Caddy , Iphone , Samsung , Hummer ,Actros , Man ,Iveco ,Volvo , Saab , Kia , Mitsubish ,..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim