2011 Tiguan ndrrim me banes dhe corvette -11

Shitet nga: Oti 23 Mar 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 000 EUR

Komuna: Prishtinë
2011 Tiguan automatic. $19000 Euro 65000 te kaluara, ne gjindje te bukur. E ndrrjom me banes ose trull ne prishtine ne re!... Shtoj para ose. 2 Ventura. Tjera venue esht corvette 2007 corvette $40mi Euro. Ngjyr e verdh. Acura 05 $9000euro 155000 te kaluara. Kam dhe Audi 06 a4 $7000euro. Ose Tjera makina. Ndrrim me Banes or trull 4/5 ari ne PR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim