ALFA ROMEO 147 1.9 JTD Dizel , -02

Shitet nga: mg 18 Sht 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet:
*Alfa Romeo 147 JTD
*Viti i prodhimit 2002, 1,9 dizel
* ngjyre e zeze , 3 dyer,
* lekure, klimatronik bi zone, tempomat , navigator,....
*Ne gjendje te perfekte , cfardo prove, cfardo kontrolle
*Per estetike shih fotot,shume e bukur, motori perfekt , libra t servisit kontrollat dhe
Servisat gjithmone me rregull.
*vettura e ardhur nga zvicerra PA dogane!!!
Per cdo info ne tel
+37744989392
+38649273723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim