AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK -05

Shitet nga: Luli 02 Mar 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Vetura eshte e rujtur si jasht ashtu edhe nga mrenda eshte e doganuar me 23 . 02 .2015 dhe regjistruar
Posedon
AUTOMATIK
Tiptronik plus shpejtesi ne timon
Klimatronik
Klim dy zonale
Karrika me nxemje
xenon
Navi
Kater xhama ne pull
Bordkompjuter
Tempomat
Goma te reja
Etj etj ,,,,?
Per me shum ne
045333348
049 160 160
Viber 0038649160160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim