AUDI A4- -01

Shitet nga: k.l. 22 Mar 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
AUDI A4 LEKURE,NXEMJE TE KARRIGAVE,AUTOMATIK 96000 KM ME LIBER SERVISI NGA SERVISI I PARE GOMA DHE FELLNE TREJA 6 CD, SENZORA ETJ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim