AUDI A4 - TDI

Shitet nga: AUDI 15 Pri 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Audi A4 2.5 TDI - 163ps
Modeli 2004

Bord kumpjuter
ESP
ABS
8 Airbag
6 shpejtesi
Klimatronik
Xhamat elektrik
Xhamat me nxemje para, mbrapa dhe anash
Fellne te aluminit 16 dhe goma te reja 16
Sistemi zerues BOSSE
Serviset e kompletuara
Pronari i vetem ne Kosove


Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe eshte shume e ruajtur.

Tel 045940000

http://www.automobile.de/suche?cmd=search&nargs=4&arg0=&arg1=&arg2=&arg3=&arg4=&arg5=&arg6=&arg7=&arg8=&arg9=&match=exakt&page=detail&LAND=&GTYPmehrere=&startsort=PREIS%20asc&s=Suche%20starten&initcall=1&templatefrom=standard&zusatz1=&UNFALLauswahl=nein&HERSTELLER=4&MODELLID=M493&PREISVON=1000&PREISBIS=&ERSTZULASSUNGVON=2003&KMBIS=&KRAFTSTOFF=12&AUFBAU=5&REGION=&umkreis=beliebig
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim