AUDI A6 2.4 -02

Shitet nga: mustaf 07 Pri 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Prishtinë
audi a6 2.4 V6 automatik tiptronik vetura sapo ka ardh nga ch opsione full te gjitha ne gjendje pune e ruajtur maximum si jasht ashtu brenda dhe motorr perfekt vetura posedon klim airbag mbyllje me digitron alarm nxemje karrika gjama me rrym goma dhe fellne te mira po dhe shum sene te tjera meni fjal osht tip top pres bleres serioz qmimi osht i fundit 950
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim